gRuP HePsİcİlEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gRuP HePsİcİlEr

[Üye ol,Mutlu ol!!][Sitemizi msninizdeki arkadaşlara dağıtalım]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Site ismi saklayarak URL verme (anlatım)

3 posters
YazarMesaj
Anqél
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
Anqél

Lakap : :Dmeloş:D
Takım: : Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) 1446
Ruh Hali: : Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Uykulu11
Başarı Puanı :
Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Right_bar_bleue

Fan Puanı :
Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Right_bar_bleue

Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Empty
MesajKonu: Site ismi saklayarak URL verme (anlatım)   Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) EmptyCuma Ağus. 15, 2008 11:22 am

Evet site ismi saklayarak url vermeyi anlatacağım ilk olarak mesaj penceresini yorum yazdığımız yer yani açalım çeşitli tuşlar olacatır!(hemen konunun baslığını yazdığımız yerin altındadır)''Bağ '' tuşuna basıyoruz dediğim tuşlardan2 sıra var 2. sıra yarım kalmış hatta 1. sıradan bastan 17 ye tıklıyoruz bir pencere açılacak 2 tane bölme var 1. yere istediğimiz sitenin adını örneğin www.beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net şeklinde tam olarak yazıyoruz alttaki yerede ne istersek tıkla -vb. yazıp tamam diyoruz..ve oldu bile
ÖRNEK:
Arama motoru
Not:2. bölmeye yazılan şey mesajda gözükecek ona tıklanıldığında 1. bölmeye yazdığınız site çıkacaktır
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net.index.htm
érén-Jié_admin
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
érén-Jié_admin

Lakap : henüz bi lakabım yok..:D:D
Başarı Puanı :
Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Right_bar_bleue

Fan Puanı :
Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Site ismi saklayarak URL verme (anlatım)   Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:54 pm

spr cnm arıyordm hatta bkeresnde sanadas sormuştum çok tşk siteye kydnn için saol..
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Lakap : уσѕну
Ruh Hali: : Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) Bolunm10
Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: Site ismi saklayarak URL verme (anlatım)   Site ismi saklayarak URL verme (anlatım) EmptyCuma Ağus. 15, 2008 3:35 pm

bilmiyodum süper saol cnm

Site ismi saklayarak URL verme (anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası